Barngrupper

Terminsstart vecka 35 – Terminsslut vecka 49

Grupp Tid Hall 
Ankaret (2016)Söndag 10.00 – 11.00 Kvarnberget 
Jollen (2016-2017)Tisdag 17.00 – 18.00 Kvarnberget 
Bojen (2016)Söndag 12.00 – 13.00 Kvarnberget 
Brisen (2016)Lördag 11.00 – 12.30 Hemmesta 
Bryggan (2017-2018)Söndag 9.00 – 10.00 Kvarnberget 
Båten (2018-2019) FamiljegymnastikLördag 9.00 – 10.00  Hemmesta 
Fyren (2018-2019) FamiljegymnastikSöndag 11.00 – 12.00 Kvarnberget 
Hamnen (2017-2018)Lördag 10.00 – 11.00 Hemmesta 
Kusten (2017)Söndag 15.30 – 16.30 Kvarnberget 

Träningsgrupper – Trupp

Terminsstart vecka 35 – Terminsslut vecka 49

Grupp Tid  Hall 
TT 1 Söndag 15.30 – 17.30 Ösby 
TT 2 Söndag 12.00 – 14.00 Ösby 
TT 3 Söndag 13.00 – 14.30 Ösby 
TT 4 Söndag 13.00 – 14.30 Ösby 
TT 5 Söndag 11.30 – 13.00 Ösby 
TT 6 Söndag 14.00 – 15.30 Ösby 
TT 7 Onsdag 16.30 – 18.00 Ösby 
TT A Söndag 10.00 – 12.00 Ösby 
TT P Söndag 15.30 – 17.30 Ösby 
TT Vux Torsdag 20.00 – 21.30 
Söndag 17.30 – 19.00 
Ösby 
Ösby 

Tävlingsgrupper – Trupp

Terminsstart vecka 33 – Terminsslut vecka 50

Grupp Tid 1 Hall Tid 2 Hall Tid 3 Hall Tid 4 + hall
FT 1 Mån 17.00 – 18.30 (F) Munkmora Tor 18.30 – 20.30 Ösby Sön 10.00 – 12.00 Ösby 
FT 2 Mån 18.30 – 20.00 (F) Munkmora Tor 18.30 – 20.30 Ösby Sön 10.00 – 12.00 Ösby 
FT 3 Tis 16.30 – 18.30 Ösby Tor 17.00 – 18.30 (F) Munkmora Lör 10.00 – 12.00 Ösby 
FT 4 Tis 16.30 – 18.30 Ösby Tor 18.30 – 20.00 (F) Munkmora Lör 10.00 – 12.00 Ösby 
FT 5 Tis 17.00 – 19.00 Ösby Lör 11.00 – 13.00 Ösby Ons 18.00 – 20.00 Kvarnberget 
JTM 
Tis 18.30 – 21.00  Ösby Ons 19.00 – 21.00 (F) G2 Tor 18.30-21.00 Ösby Sön
15.30-18.00 Ösby
MT 1 Ons 16.30 – 18.30 Ösby Sön 16.30 – 18.00 Kvarnberget   
MT 2 Tor 16.30 – 18.00 Ösby Sön 12.00 – 14.00 Ösby   
MT 3 Tor 17.00 – 18.30 Kvarnberget Sön 15.00 – 17.00 Ösby  OBS: terminsstart
vecka 34!!!
 
MT P Ons 16.30 – 18.00 Ösby Sön 13.30 – 15.00 Munkmora   
UT P Tis 18.00 – 20.00 (F) Kvarnberget Ons 18.00 – 20.30 Ösby Sön 17.30 – 19.30 Ösby 
UT 1 Ons 18.00 – 20.30 Ösby Fre 18.00 – 20.30 (ev start 18.30) Ösby Sön 11.00 – 13.00 (F) G2 
UT 2 Ons 18.00 – 20.30 Ösby Fre 18.00 – 20.30 ev start 18.30) Ösby Sön 11.00 – 13.00 (F) G2 
UT 3 Ons 18.00 – 20.30 Ösby Fre 18.00 – 20.30 ev start 18.30) Ösby Sön 13.00 – 15.00 (F) G2 
UT 4 Tis 18.30 – 21.00 Ösby Tor 16.30 – 19.00 Ösby Sön 15.00 – 17.00 (F) G2 

Trampolingrupper

Terminsstart vecka 35 – Terminsslut vecka 49

Grupp Tid 1 Hall Tid 2 Hall 
Trampolin F Kids Tis 16.00 – 17.30 Ösby Lör 9.00 – 10.30 Ösby 
Trampolin F mikro Kids Lör 8.15 – 9.00 Ösby   
Trampolin F Mini Kids Ons 17.00 – 18.00 Kvarnberget Lör 8.15 – 9.30  Ösby 
Tramp F U/J Tis 20.00 – 21.30 Ösby   
Tramp Röd Sön 14.00 – 15.30 Ösby   

Parkourgrupper

Terminsstart vecka 35 – Terminsslut vecka 49

Grupp Tid 1 Hall Tid 2 Hall 
Parkour L15-16 Lör 15.00 – 16.00 Munkmora   
Parkour L16-17 Lör 16.00 – 17.00 Munkmora   
Parkour T18-19 (tidigare Parkour T17-18) Tis 18.00 – 19.00 Munkmora   
Parkour S3 Tis 19.00 – 21.00 Munkmora Sön 19.00 – 21.00 Ösby